Lekarstwo na lęk i nieśmiałość

Charles F. Haanel

Charles F. Haanel

Osobowość nie jest dziełem przypadku, tylko wynikiem ciągle podejmowanego wysiłku. Jeśli jesteś nieśmiały, niezdecydowany, przesadnie skupiony na sobie bądź nadmiernie lękliwy, czy nękany myślami napawającymi strachem bądź wyobrażeniami nadchodzących zagrożeń – zapamiętaj to jako pewnik, że „dwie rzeczy nie mogą istnieć w tym samym miejscu o tym samym czasie”. Ten aksjomat jest tak samo pewny w świecie mentalnym i duchowym, jak i w materialnym. Tak więc receptą dla ciebie jest zastąpienie myśli nasyconych strachem, niedostatkiem i ograniczeniami – myślami pełnymi odwagi, siły, zaufania i pewności siebie.

Charles F. Haanel, System Klucza Uniwersalnego

Ściskam!

Wojciech )


Subskrybuj Sekret Życia w Obfitości.
Podziel się Sekretem z ludźmi, na których Ci zależy, przesyłając im link do tej strony.

Zapisz się na jedyny kurs rozwoju osobistego, jaki kiedykolwiek może być Ci potrzebny: www.system-klucza-uniwersalnego.pl

About these ads

4 comments on “Lekarstwo na lęk i nieśmiałość

 1. Jakub Salacki pisze:

  poszedlbym jeszcze dalej… przestalbym mylsec i rzucil sie w wir zabawy, pracy i ekstatycznego dzialania popartego zrozumieniem, ze smierc to iluzja !

 2. Dominik pisze:

  Czytałem ostatnio książkę „GRINGO” Cejrowskiego, w której ładnie opisał styl życia indian. My musimy żyć w ruchu żeby się realizować i osiągnąć szczęście. Natomiast indianie znajdują szczęście w bezruchu. Czyli bujanie się w hamaku, brak krzyków żony i zadań do zrobienia, to są ich najlepsze chwile w życiu,które z namaszczeniem kontemplują. Ciekawe ile normalny europejczyk wytrzymał by takiej egzystencji. Ja po tygodniu leżenia na plaży dostaję nerwicy.

 3. Andrzej pisze:

  Witam,

  znakomitym sposobem do oczyszczenia umysłu z tej „dysfunkcji” myśli – z tego ambiwalentnego przenikania się skrajności i „przeszkadzania” TEMU CO DOBRE przez to co w nas złe – patrz: MYŚLI ZŁE, jest kierowanie myślami. Ktoś powie, że to trudne. Powiem, że wymaga na początku odrobiny cierpliwości i samozaparcia. Oczyszczenie umysłu przez medytację i przy wykorzystaniu SYSTEMU KLUCZA UNIWERSALNEGO jest w tym zakresie skuteczne. Korzystam z dobrodziejstw medytacji i naukowej metody bogacenia się. SYSTEM KLUCZA też mi pomaga osiągnąć stan harmonii. Plecam wszystkim. I pięknych dni życzę

 4. Andrzej pisze:

  Właśnie bawię się z psem rzucając mu piłeczkę,to mnie uspokaja. Trochę mi to przeszkadza, ale cóż, jeśli on się domaga.Też zacznę się domagać dobrych rzeczy dla mnie.
  Serdecznie pozdrawiam:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.